Доставка квітів Калуш

Доставка цветов Калуш

Для оформлення замовлення і уточнення деталей доставки ви можете зателефонувати нашим операторам за телефонами:

+38(066)436-95-21 (Viber, WhatsApp)

+38(096)436-95-21

+38(073)436-95-21

Наші переваги

Чому варто замовити доставку квітів у Калуші у нас?

  • Швидше за конкурентів.
  • Низькі ціни — подивіться каталог — і переконайтеся самі!
  • Фотозвіт, листівка — в подарунок.
  • Ми збережемо для вас самі емоційні моменти, щоб ви залишалися поруч з рідними навіть в розлуці. До того ж, за допомогою фотографії ви зможете особисто переконатися у відповідності оформлення вашим побажанням і свіжості букета.
  • Штат висококваліфікованих співробітників. Самий оперативний колл-центр, флористи з багаторічним досвідом роботи, охайні кур’єри. У нас працюють професійні декоратори з витонченим почуттям прекрасного. І якщо ви не визначилися з вибором або не встигаєте ознайомитися з асортиментом, можете сміливо їм доручити вибір і оформлення подарунка.
  • Свіжі букети. Ми надаєм велике значення репутації нашій компанії, саме тому пропонуєм клієнтам тільки найкраще. Купівля квітів відбувається відразу після вашого замовлення!

Як замовити квіти в Калуші

Для того щоб зробити замовлення квітів у Калуші, залиште повідомлення на нашому сайті або зверніться по телефону. Співробітники колл-центру швидко зв’яжуться з квіткової оптової базою і дадуть відповідь на всі запитання. Ви можете замовити композицію з представлених на сайті або запропонувати свій особистий варіант. При бажанні можна створити букет на певну суму на смак флориста: він збере вишукану квіткову композицію!
Ми цінуємо кожного покупця і будемо щасливі, якщо Ви станете одним з них.

Компанія «Букетик 24» — нам можна довірити найдорожче!