Доставка квітів по Україні

Тюльпани: символіка кольору та кому дарувати - Букетик 24

Тюльпани: символіка кольору та кому дарувати

букет из 51 разноцветного тюльпана фото

Поринаючи в історію цієї найніжнішої квітки, ми дізнаємося, що спочатку тюльпани вирощувалися в королівських садах і були доступні монаршим особам і багатим людям. Саме тюльпан був символом знатності та заможності – квітка для обраних.

Дослідники вважають, що батьківщиною тюльпанів є Персія. Звідти прийшла до нас легенда про символіку квітки. Перський принц Фархад, пристрасно закоханий в юну красуню Ширін, був обдурений своїм оточенням. Заздрісники вигадали історію про смерть дівчини, і принц, не витримавши звістки, зістрибнув зі скелі. На місці загибелі Фархада виросла ціла галявина яскраво-червоних квітів. З того часу прийнято вважати тюльпани символом вірного та відданого кохання.

Пізніше тюльпани з’явилися в Туреччині, де їх називають «лале», що означає червоний, рубіновий. До речі, Лале – одне з найпопулярніших імен на сході.

Зараз тюльпани можна купити у будь-якій країні, в будь-який час – і навіть узимку! Велика різноманітність кольорів та сортів цих квітів дивує й захоплює.

букет желтых и букет красных тюльпанов фото

Наближаються ніжні, романтичні свята, такі як день усіх закоханих та 8 березня, а це означає, що всі магазини будуть заповнені тюльпанами – чудовими та неповторними.

Флористи нашого магазину квітів «Букетик 24» підготували для вас цінний гайд про символіку квітів, щоб ви могли якомога яскравіше висловити свої почуття та емоції.

Значення кольору

  • ЧЕРВОНИЙ – колір пристрасті, обожнювання, любові, вдячності та подяки. Відчуваючи сильні гарячі почуття, розкажіть про них за допомогою червоних квітів.
  • РОЖЕВИЙ говорить про ніжність, закоханість, флірт, щастя. Вибирайте насиченість відтінку залежно від інтенсивності емоцій.
  • ЖОВТИЙ. Ми знаємо про що ви подумали 🙂 Розлука не має нічого спільного з цим прекрасним життєрадісним кольором. Жовті тюльпани несуть у собі побажання щасливого життя, багатства, достатку та здоров’я. Даруйте жовті квіти тим, до кого відчуваєте теплі почуття – букет обов’язково викличе усмішку та блиск в очах.
  • БУЗКОВИЙ – так, і такий колір зустрічається у тюльпанів. Він говорить про трепетні почуття та прихильність. Букет бузкових тюльпанів найкраще підійде молодій дівчині, коханій подрузі, нареченій, дружині.
  • А що ж БІЛИЙ? Це колір чистого щирого кохання, вдячності, ніжності й поваги. Універсальний колір! Білі тюльпани підходять жінкам будь-якого віку.

У нашому квітковому інтернет-магазині «Букетик 24» ви зможете вибрати букет тюльпанів з великого асортименту: однотонні, різнокольорові композиції або мікси з іншими квітами. Озброївшись знаннями й розшифровкою кольорів і відтінків, тепер ви можете тонко та красиво сказати про найголовніше мовою квітів!

 

Для замовлення квітів телефонуйте
+38(066)436-95-21 (Viber, WhatsApp)