Доставка квітів Знам’янка

Вартість доставки – 400 грн
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

Ваш магазин гарного настрою

Дарування подарунків – процес, котрий завжди покращує настрій, показує ваші почуття та акцентує на особливому, трепетному відношенні. Особливо приємно, коли презент до свята супроводжується великим букетом. Як правильно підібрати квіти, щоб ваш подарунок був доречним і ідеально підійшов для конкретного випадку? Працівники компанії “Букетик 24” допоможуть вам у вашому прагненні, пропонуючи найкрасивіші та найсвіжіші квіти у Знам’янці.

Ми підготували вам величезний каталог вже готових композицій, серед яких ви неодмінно підберете ідеальний для себе варіант. Для особливих випадків ми забезпечимо створення оригінальної квіткової композиції з урахуванням побажань та переваг одержувача.

Які квіти вибрати

У нашому асортименті ціла оранжерея оригінальних, напрочуд гарних букетів до будь-якого приводу. В інтернет-магазині “Букетик 24” ви зможете обрати троянди, альстромерії, хризантеми, еустоми, лілії, орхідеї, сезонні квіти. Флористи з любов’ю збирають кожну композицію, вкладаючи у свою роботу частинку серця. Ваш винуватець святкової події буде зачарований і приємно здивований!

У нас можна купити квіти з доставкою не тільки у Знам’янці, але й в інших містах України. У розпорядженні флористів – класичні та екзотичні варіанти рослин, а також безліч різноформатного пакувального матеріалу. Ми пропонуємо досить великий вибір композицій із 101 троянди. Дарувати квіти ви зможете у плетеному кошику, красивій кришталевій вазі або стильній капелюшній коробці. Доставка здійснюється за допомогою кур’єрів у визначений час. При цьому ви можете додати оригінальний сюрприз до квітів – романтичну листівку, коробку солодощів, м’яку іграшку та інше.