Доставка квітів Тернівка

Безкоштовна доставка по місту
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

Букетик 24 – у світі сюрпризів та квітів

Квіти – це слабкість багатьох жінок, особливо якщо їх подарує улюблений чоловік. При цьому багато хто з них вважає за краще робити пам’ятні сюрпризи не лише на 8 березня або на честь дня народження. Адже так приємно отримати милу ароматну композицію сонячним ранком, або порадіти квітковому сюрпризу з приводу сімейного свята, під час побачення, спільної прогулянки.

Святкова паличка-виручалочка

Компанія «Букетик 24» готова допомогти тим, хто хоче зробити сюрприз своїм близьким не лише у Тернівці – доставка квітів провадиться нами по всіх містах України. Флористи запропонують вам готовий букет з власного каталогу, або складуть новий, унікальний, за вашим індивідуальним запитом.

Ми використовуємо лише найсвіжіші та найкрасивіші квіти в Тернівці, а також застосовуємо у своїй роботі оригінальні прикраси для формування композицій. Приємним моментом є оперативна доставка букетів по нашому місту, подарункова листівка вашому одержувачу, а також фотозвіт про вручення квітів. При необхідності та на вашу вимогу ми неодмінно доповнимо квіти цікавим презентом. Це може бути шоколадний торт, коробка цукерок або інші солодощі, м’яка іграшка, кулі, соковиті фрукти.

Що вибрати

Ви можете орієнтуватися на переваги одержувача, власні або довірити вибір квітів нашим фахівцем. Послуга «Букет на смак флориста» дозволить зробити замовлення максимально стислими термінами – що особливо важливо для зайнятих людей. Просто повідомте оператора про свої побажання – і найкраща святкова композиція буде готова!

На вас чекають троянди, альстромерії, еустоми, хризантеми, сезонні квіти, лілії, орхідеї та інші прекрасні рослини. Оформлені в сольні букети та мікс композиції, наші роботи чудові! Крім класики ми пропонуємо капелюшні коробки, кошики, конуси, складні форми – у вигляді серця та з цифрами.

Щоб приділити увагу, достатньо подарувати букет. Доставка квітів у Тернівку обов’язково вам допоможе. Близькі та улюблені гідні найкращого!