Доставка квітів Славута

Вартість доставки – 250 грн
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

Сайт квітів, подарунків та гарного настрою

Дарувати квіти у Славуті – це значить, приносити радість оточуючим. Адже ніжні рослини – це те, що освіжає наші почуття, привносить нові фарби у повсякденне життя, висловлює наше ставлення до близьких людей. Компанія «Букетик 24» пропонує великий вибір готових букетів, замовити які ви зможете прямо на сайті. У цьому випадку клієнти сервісу можуть покладатися на свій смак, вибираючи композицію самостійно з каталогу, або ж довірити її оформлення професійному флористу.

Доставка квітів у Славуті також входить до нашої компетенції. Якщо ви не можете особисто привітати дорогу для себе людину – кур’єри компанії привезуть букет за вказаною вами адресою в певний час. При цьому послуга поширюється не лише на наше місто – доставка може здійснюватися і в інші населені пункти України (для інших міст уточнюйте вартість).

Безперечно, такий формат нашої роботи суттєво збільшує можливості компанії, оскільки радувати друзів чи освідчуватися у коханні дівчині тепер можна навіть на відстані. А для того, щоб сюрприз вийшов максимально ефективним – якщо є бажання, ми доповнимо букет цікавим подарунком – наприклад, коробкою хороших цукерок, м’якою іграшкою, повітряними кулями, кошиком соковитих фруктів та іншими презентами.

Даруйте близьким любов і увагу, адже це найважливіше у нашому житті!