Доставка квітів Олександрія

Вартість доставки – 400 грн
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

Ваша краща служба квітів, подарунків та гарного настрою

Доставка квітів Олександрії – це святковий сервіс, котрий пропонує онлайн компанія «Букетик 24». Ми працюємо з найсвіжішими та найкрасивішими квітами, забезпечуючи величезний вибір вже готових композицій, оригінальних букетів та інших подарунків. Ми також пропонуємо варіант складання букетів на індивідуальне замовлення.

На нашому сайті можна купити квіти з доставкою за вказаною адресою в Олександрії та інших населених пунктах України. Талановиті флористи компанії працюють із найпопулярнішими квітами: тюльпанами, трояндами, еустомами, альстромеріями, хризантемами та багатьма іншими рослинами, звичними для наших користувачів. Крім класичних, у нас є великий вибір екзотичних рослин, які дають можливість створювати унікальні за стилем та красою композиції. Ми оформляємо квіти у вигляді звичних букетів, кошики, капелюшні коробки. Для особливих випадків ви зможете замовити складні композиції у вигляді серця, з цифрами, в сумочці або конусі.

Букет для важливої ​​події

Якщо ви йдете на перше побачення, хочете зробити коханій дівчині пропозицію руки та серця, або вам потрібно привітати батьків із ювілеєм, замовити квіти для корпоративного свята – у всіх цих та багатьох інших випадках ми неодмінно допоможемо вам. В каталозі ви знайдете і недорогі квіти, і розкішні урочисті композиції.

Каталог готової продукції містить безліч цікавих варіацій – таких, як 101 троянда, 51 ромашка, букет «З доброго ранку», «Скромниця», або складений за задумом флориста. Вибрати їх дуже просто – зробити це можна прямо на сайті, або зателефонувавши, вказаному на сторінці магазину.