Доставка квітів Новомосковськ

Безкоштовна доставка по місту
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

«Букетик 24» – ми перенесемо вас у світ подарунків і квітів

Несподіваний подарунок приносить радості більше, ніж звичайно. Таким презентом може бути букет квітів, доставлений нашою службою. Ефект несподіванки, радісні емоції, щасливі очі – це багато чого варте!

Ми вже багато років працюємо для Вас у сфері квіткового бізнесу. За ці роки побачили чимало щасливих, зворушених та здивованих обличь володарів неповторних букетів, але щоразу по-справжньому радіємо разом із отримувачем. Приєднуйтесь до наших постійних клієнтів – і питання подарунків для вас завжди буде вирішено.

Що вибрати в подарунок

У каталозі зручно розміщені фото всіх букетів з цінами у відповідних категоріях, тому Ви легко зможете зорієнтуватися та вибрати бажане. На вас чекають і недорогі квіти, і великі композиції до особливих випадків.

Бажаєте радувати свою кохану з перших моментів знайомства? Замовте букет «Доброго ранку». Щоб здивувати кохану, зверніть увагу на розкішну композицію у капелюшній коробці, дівчина неодмінно буде зачарована. Йдете на перше побачення – не забутьте букет «На крилах кохання». У вас підростає вдома маленька принцеса – порадуйте її букетом “Маленька мрія”. А 101 троянда стане найкращим вибором для будь-якої святкової урочистості.

Квіти – це те, що в будь-якій ситуації викликає лише позитивні емоції, своєрідний атрибут гарного тону вихованої людини, яка йде в гості. Можна дуже довго перераховувати ситуації, за яких доречні ці дари природи, а можна просто взяти за звичку дарувати їх постійно, не шукаючи приводів. «Букетик 24» – компанія, яка дає можливість вибрати та купити квіти у Новомосковську і на свята, і на кожен день. Ми маємо чудову базу рослин ат елементів, що дозволяють складати ідеальні композиції. У списку наших пропозицій вже готові композиції, а також ті, які можна скласти за вашим індивідуальним запитом.

Після затвердження замовлення ми почнемо формувати Ваш унікальний букет – наші флористи все зроблять у найкращому вигляді.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на великий асортимент квітів, професійну підтримку флористів, фотозвіт та оригінальну листівку в подарунок.

Чекаємо Вас!