Доставка квітів Іршава

Співробітники доставки квітів у Іршаві вважають, що квіти є найважливішим подарунком у святковий день. І на те є підстави. Що ще, як не букет, можна подарувати з приводу! День народження, пропозиція руки й серця, весілля, народження та хрестини дитини, корпоратив і безліч інших красивих приводів, де квіти будуть доречні й бажані.

Вартість доставки 400 грн Тільки свіжі квіти Фотозвіт доставки Листівка в подарунок Потрібна доставка в інше місто?
Працюємо Online

Фільтрувати:

У нашому магазині готові запропонувати вам букети на будь-який смак. Для особливих дат у нас є композиції зі 101 троянди та більше, будь-якого кольору й висоти, величні кошики, букети у формі серця та з цифрами. Любителям зручності та стриманої розкоші радимо звернути увагу на капелюшні коробочки. У каталозі також є різноманітні мікси й милі невеликі букетики для привітів і гарного настрою. Троянди, альстромерії, лілії, хризантеми та сезонні квіти – все це ви знайдете в нашій добірці букетних ідей.

До будь-якого букета в подарунок від нашої служби ви отримаєте листівку для теплих побажань. І ще один сюрприз – фотозвіт. Його ви побачите після вручення квітів.

Оплатити замовлення можна за допомогою готівкового та безготівкового платежів. Через 90 хвилин букет вже буде доставлений.

Замовивши квіти від магазину квітів у Іршаві одного разу, впевнені – ви назавжди залишитеся нашим клієнтом. Ми зробимо все можливе, що ваш винуватець торжества залишився задоволений.