Доставка квітів Дніпро

Безкоштовна доставка по місту
Тільки свіжі квіти
Фотозвіт про доставку
Листівка в подарунок
закрыть окно

Фільтрувати:

Як замовити квіти у Дніпрі

Свято має бути яскравим і феєричним, щоб залишилися найприємніші спогади. У цьому вам допоможе наш квітковий магазин. Барвистий каталог популярних флористичних ідей, допомога консультанта, своєчасна доставка й подарунки – все це вже чекає вас!

На нашому сайті ви зможете не тільки купити квіти, а й організувати справжній сюрприз близькій людині. В асортименті великий вибір букетів до Дня народження, ювілею, весілля, річниці важливої події, з приводу народження дитини і його хрестин, і для багатьох інших свят.

Наші флористи здивують вас різноманітністю оформлення композицій. В каталозі вас зустрінуть букети зі 101 троянди, еустоми, хризантем, лілій, орхідей, тюльпанів, сезонних квітів. Офрмлення – яке побажаєте: в капелюшних коробках, кошиках, у формі серця, з цифрами та буквами.

При купівлі букета ви отримаєте в подарунок від нашого магазину квітів бонуси – листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Мова квітів багатогранна та багата. За допомогою букета можна розповісти про свої почуття красномовніше за слова. Вибирайте квіти, які найбільш сподобаються вашій улюбленій, і наші флористи зберуть неповторну композицію. Вибрати букет і оформити замовлення ви можете самостійно на сайті або за допомогою операторів в телефонному режимі. Оплатити можна будь-яким зручним способом – за допомогою готівкового або безготівкового платежу. Доставка можлива через 90 хвилин після оплати.

Ми точно знаємо, як потрібно правильно скласти букет з троянд – так, щоб він відразу викликав захоплення у одержувача. Для того щоб максимально коректно підібрати потрібні рослини, ми намагаємося заздалегідь позначити смислове навантаження майбутнього подарунка – те, яке повинна нести вся композиція. При цьому нашими флористами обов’язково враховується вік людини, стиль її життя, рід занять, статус і багато чого іншого.

Дуже ефективним і пам’ятним сюрпризом для одержувача буде листівка з живих квітів. Вона дає можливість сказати мовою рослин те, що так складно часом буває викласти на папері.

Коли слів не вистачає, щоб сказати головне – звертайтеся до доставки квітів у Дніпрі “Букетик 24”.