За багато століть майстерність флористики зазнала значних змін – від милих польових букетиків до справжніх шедеврів квіткової майстерності. Наразі оформлювачі досягли такого рівня, що створення букета можна віднести до окремого виду творчості. Сьогодні особливу увагу хотілося б приділити букетам у капелюшній коробці.
Квіти у капелюшку – як все влаштовано
Капелюшні коробки за прямим призначенням давно не використовуються, а ось як варіант оформлення – навіть дуже! Англійці першими почали застосовувати коробку для пакування квітів. Погодьтеся, це цілком і їхньому дусі. Саме такий букет асоціюється з англійською делікатністю та витонченістю. Ідею швидко підхопили інші країни, і ось для квітів стали випускати спеціальні коробки. Навіть форма змінилася: зараз крім класичної круглої можна зустріти квадратну коробку, трапецієподібну, прямокутну. Конус також похідне від капелюшної коробки. Маленькі та великі, витончені чи помпезні – «капелюшки» завжди в тренді.
Щоб квіти комфортно себе почували і максимально довго зберегли свіжість, на дно коробки міститься флористична губка, просякнута спеціальним поживним розчином. Сам букет збирається у такій композиції по спіралі. Стебла квітів можуть бути укріплені дротиками – так їх легше та надійніше можна занурити в губку.
Які квіти використовують для букета в коробці
Очікувана відповідь – БУДЬ-ЯКІ. Букет може бути сольним, тобто виконаним з одного виду квітів або змішаним. Найпопулярніший варіант – троянди у капелюшній коробці. Таке оформлення надає королеві квітів особливої розкоші, букет виглядає елегантним та вишуканим. Коробка виступає у ролі «огранювання для діаманта». Крім троянд у капелюшку можна розмістити альстромерії, хризантеми, еустоми, орхідеї, гортензії – та що завгодно! Мікс букет у капелюшній коробці однозначно стане головною прикрасою свята. Ошатний і барвистий він приємно здивує винуватця урочистості та зачарує гостей.
Букет як прекрасна жінка – він теж потребує прикрас. Так, композицію можна доповнити намистинами, стрічками, декоративною зеленню. Політ фантазії тут просто безмежний!
Переваги квітів у коробці
Коли починаєш гортати каталог, легко розгубитись. Що вибрати? Який букет виглядатиме ефектніше? Що сподобається імениннику? Звернемо увагу на ряд переваг композицій у капелюшній коробці:
- Такий букет легко транспортувати, можна не переживати, що композиція пом’янеться і втратить первісний вигляд.
- Букет у коробці можна піднести в будь-якому місці, не побоюючись, що не зможете дістати вазу та воду: у кафе й ресторані, у театрі та на творчому вечорі, в офісі чи на природі.
- Квіти у капелюшку повністю готові до того, щоб тішити свою володарку: їм не треба підрізати стебла перед встановленням у вазу, звільняти від упаковки, зрошувати.
- Губка настільки фіксує букет, що можна не переживати за його зміщення або зіпсований зовнішній вигляд.
- Квіти вже містять у своєму середовищі – губці – необхідне харчування. Слід лише іноді додати трохи води, зволоживши губку.
- Вам не доведеться міняти воду у вазі.
Як доглядати за квітами в коробці
При всій зручності та універсальності букета в капелюшній коробці, варто пам’ятати, що це все-таки живі квіти, а не штучні. Вони потребують щоденного поливу. Однак робити це потрібно за правилами: невелику кількість води тонким струмком з лійки рівномірно розподілити по букету. Достатньо взяти 100-150 мл води, залежно від розміру коробки.
Вчасно видаляйте в’янучі та сухі пелюстки, листочки, щоб не допустити гниття органіки. Бутони змочувати водою не варто – з тієї ж причини. І звичайно ж, розташуйте букет далеко від прямих сонячних променів, в прохолодному місці без протягів.
Маленький лайфхак наостанок
Коли квіти зав’януть – не викидайте коробку та оазис. Наступний подарований букет ви зможете розмістити в коробці, спробувавши себе в ролі флориста. Важливий момент: не дайте висохнути губці, зберігайте її вологою.
А тепер проходьте в наш каталог: вас зустрінуть найпопулярніші, неймовірно красиві, ошатні букети в капелюшних коробках і не тільки. “Букетик 24” – ми розуміємося на квітковій моді!