Доставка цветов Буковель

Бесплатная доставка от 500 грн
Только свежие цветы
Фотоотчет доставки
Открытка в подарок

Замовити доставку квітів у Буковель

Наш магазин квітів розміщений поруч з оптовою базою, саме тому ми можемо пропонувати клієнтам найсвіжіші квіти за приємними цінами.

Наші переваги

  • Доступна доставка квітів у Буковель: при замовленні від 1000 грн — 350 грн, до 1000 грн — 500 грн
  • Низькі ціні
  • Квіти дешевше ніж у місцевому магазині
  • Ознайомтесь із нашим каталогом — і переконайтесь сами!
  • Відкритка і фотозвіт — безкоштовно. Ми сфотографуємо для вас найяскравіші моменти, щоб ви залишались поруч з рідними навіть на відстані. До того ж, за допомогою фото ви можете особисто впевнитися в оформленні відповідно до ваших побажань і свіжості букетів.
  • Висококваліфікований персонал. Самий швидкий колл-центр, оформлювачі з великим досвідом роботи, ввічлеві кур’єри. У Букетику 24 працюють професійні декоратори з вишуканим чуттям прекрасного. Та якщо ви не впевнені або не встигли ознайомитися з нашим асортиментом, то можете сміливо доручити їм вибір і оформлення букета.
  • Самі свіжі букети. Мы дорожим своєю репутацією, тому пропонуєм клієнтам тільки найкраще. Покупка квітів відбувається відразу після вашого замовлення!

Як замовити квіти у Буковель

Для того, щоб купити квіти в Яблуниці або Паляніці, залиште заявку на сайті або просто зателефонуйте. Колл-центр у лічені хвилини зв’яжиться з квітковою оптовою базою і відповість на всі виникли питання. Ви можете замовити букет з асортименту на сайті або обрати свій власний варіант. Так само можна створити букет під певний бюджет чи на смак флориста, який скласть кращу квіткову композицію!
Ми цінуємо кожного покупця і будем раді, якщо ви станете одним із них.

Компанія «Букетик 24» служба доставки квітів у Буковель — нам можна довірити найдорожче!