Доставка цветов Буковель

Мы доставляем не только цветы, но и хорошее настроение, праздничные эмоции и создаем незабываемое впечатление! В нашем магазине вы найдете любимые цветы вашей избранницы, мамы, сестры или подруги – розы, хризантемы, альстромерии, лилии, кустовые розы и другие. Маленькие и большие букеты покорят вас с первого взгляда! Располагайтесь поудобнее и выбирайте.

Стоимость доставки 700 грн
Только свежие цветы
Фотоотчет доставки
Открытка в подарок

Замовити доставку квітів у Буковель

Наш магазин квітів розміщений поруч з оптовою базою, саме тому ми можемо пропонувати клієнтам найсвіжіші квіти за приємними цінами.

Наші переваги

  • Доступна доставка квітів у Буковель – 500 грн
  • Низькі ціні
  • Квіти дешевше ніж у місцевому магазині
  • Ознайомтесь із нашим каталогом – і переконайтесь сами!
  • Листівка та фотозвіт – безкоштовно. Ми сфотографуємо для вас найяскравіші моменти, щоб ви залишались поруч з рідними навіть на відстані. До того ж, за допомогою фото ви можете особисто впевнитися в оформленні відповідно до ваших побажань і свіжості букетів.
  • Висококваліфікований персонал. Швидкий колл-центр, оформлювачі з великим досвідом роботи, ввічливі кур’єри. В “Букетику 24” працюють професійні декоратори з вишуканим чуттям прекрасного. Та якщо ви не впевнені або не встигли ознайомитися з нашим асортиментом, то можете сміливо доручити їм вибір та оформлення букета.
  • Найсвіжіші букети. Мы дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо клієнтам тільки найкраще. Покупка квітів відбувається відразу після вашого замовлення!

Як замовити квіти в Буковель

Для того, щоб купити квіти в Яблуниці або Поляніці, залиште заявку на сайті або просто зателефонуйте. Колл-центр у лічені хвилини зв’яжеться з квітковою гуртовою базою і відповість на всі виниклі питання. Ви можете замовити букет з асортименту на сайті або обрати свій власний варіант. Так само можна створити букет під певний бюджет чи на смак флориста, який скласть кращу квіткову композицію!
Ми цінуємо кожного покупця й будемо раді, якщо ви станете одним із них.

Компанія «Букетик 24» служба доставки квітів у Буковель – нам можна довірити найдорожче!

фото дня