Доставка цветов Буковель

Мы доставляем не только цветы, но и хорошее настроение, праздничные эмоции и создаем незабываемое впечатление! В нашем магазине вы найдете любимые цветы вашей избранницы, мамы, сестры или подруги – розы, хризантемы, альстромерии, лилии, кустовые розы и другие. Маленькие и большие букеты покорят вас с первого взгляда! Располагайтесь поудобнее и выбирайте.

Стоимость доставки 700 грн
Только свежие цветы
Фотоотчет доставки
Открытка в подарок
Акція!
4500 грн. 4000 грн.
Акція!
Акція!
6000 грн. 5000 грн.
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
4500 грн. 4000 грн.
Акція!
Акція!
Акція!
790 грн. 700 грн.
Акція!
Акція!
1250 грн. 1000 грн.
Акція!
1250 грн. 1000 грн.
Акція!
Акція!
1250 грн. 1000 грн.
Акція!
2400 грн. 2000 грн.
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
2400 грн. 2000 грн.

Замовити доставку квітів у Буковель

Наш магазин квітів розміщений поруч з оптовою базою, саме тому ми можемо пропонувати клієнтам найсвіжіші квіти за приємними цінами.

Наші переваги

  • Доступна доставка квітів у Буковель – 500 грн
  • Низькі ціні
  • Квіти дешевше ніж у місцевому магазині
  • Ознайомтесь із нашим каталогом – і переконайтесь сами!
  • Листівка та фотозвіт – безкоштовно. Ми сфотографуємо для вас найяскравіші моменти, щоб ви залишались поруч з рідними навіть на відстані. До того ж, за допомогою фото ви можете особисто впевнитися в оформленні відповідно до ваших побажань і свіжості букетів.
  • Висококваліфікований персонал. Швидкий колл-центр, оформлювачі з великим досвідом роботи, ввічливі кур’єри. В “Букетику 24” працюють професійні декоратори з вишуканим чуттям прекрасного. Та якщо ви не впевнені або не встигли ознайомитися з нашим асортиментом, то можете сміливо доручити їм вибір та оформлення букета.
  • Найсвіжіші букети. Мы дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо клієнтам тільки найкраще. Покупка квітів відбувається відразу після вашого замовлення!

Як замовити квіти в Буковель

Для того, щоб купити квіти в Яблуниці або Поляніці, залиште заявку на сайті або просто зателефонуйте. Колл-центр у лічені хвилини зв’яжеться з квітковою гуртовою базою і відповість на всі виниклі питання. Ви можете замовити букет з асортименту на сайті або обрати свій власний варіант. Так само можна створити букет під певний бюджет чи на смак флориста, який скласть кращу квіткову композицію!
Ми цінуємо кожного покупця й будемо раді, якщо ви станете одним із них.

Компанія «Букетик 24» служба доставки квітів у Буковель – нам можна довірити найдорожче!

Фото дня.